Kurz na obnovu zraku pro pokročilé

Kurz na obnovu zraku pro pokročilé není určen pro nováčky.

Doporučujeme jej pro absolventy, kteří absolvovali náš kurz nejpozději v roce 2015.

Je to z toho důvodu, že každý ročník je bohatší o další poznatky a cvičení a pro dřívější ročníky by bylo novinek příliš mnoho, takže by se mohla vytrácet výhoda kurzu pro pokročilé. Tedy, že budeme především opakovat a ne vše nově vysvětlovat. Základy už máme za sebou. I když určitě budou zařazeny další nové poznatky, které jsme získali. 

Rádi bychom, aby bylo více času si oči pořádně protrénovat a „restartovat,“ prostě se zase poposunout někam dál. Zaměříme se také na psychické souvislosti.

Společně se Štěpánem se na vás těšíme.

 

Jak už víte, budeme hodně venku, i za nepříznivého počasí. Doporučujeme tedy vybavit se dostatečným a hlavně pohodlným oblečením a botami pro pobyt venku v přírodě. Je dobré počítat s deštěm, chladem i plným sluncem. Pohybujeme se pomalou chůzí v nenáročném terénu, procházky jsou v rozsahu do zhruba 5 km. Cvičení v chůzi střídáme se zastaveními, kdy cvičíme na místě. Náplň kurzu je velmi rozmanitá, ale vždy zaměřená na práci s očima.

Na kurz nejsou vhodné kontaktní čočky! 

Pokud máte slabší brýle, je dobré si je vzít s sebou na cestu zpět domů  🙂

Termín: 

23. - 28.7.2022    PLNĚ OBSAZENO

27.8. - 1.9.2022   NOVÝ TERMÍN

Celková cena kurzu: 10.950,- Kč

Celková cena kurzu zahrnuje:

  • kurzovné ve výši 5.300,- Kč
  • ubytování, plnou penzi a příspěvek na pronájem pracovní místnosti, celkem 5.650,- Kč
  • zdarma pracovní skripta ke kurzu + audionahrávky ke cvičením

Celková cena kurzu nezahrnuje:

  • dopravu na kurz, ta je individuální
  • při volbě bezlepkové stravy je třeba přivést si vlastní pečivo, jinak je bez příplatku
  • příplatek 30,- Kč/den při požadavku veganské nebo vitariánské stravy, celkem 150,- Kč
  • příplatek 300,- Kč/noc v případě ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji,  celkem 1.500,- Kč (pokud kapacita zařízení dovolí)

Bližší informace v přihlášce

Kurz na obnovu zraku pro pokročilé bude tentokrát probíhat na novém místě, které jsme pro vás objevili. Vzdělávací a meditační centrum má krásný název "Oáza Srdce". Nachází se v oblasti Železných Hor, blízko přehrady Seč. Určitě jej uvítají zájemci o kurz z Moravy, protože je k ní blíž než dřívější místa kurzů.

Je to místo se specifickou atmosférou, kde je klid, krásné výhledy a spousta zajímavých míst v okolí. Máme pro vás připravené výlety, kde dopřejeme očím vědomý pohled na nádheru světa.

Ubytováni budeme v příjemných, nově zrekonstruovaných pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, k dispozici jsou ručníky a hygienické potřeby. Na společné chodbě lze využít lednici.

Plná penze je zajištěna formou odlehčené stravy. Můžete si vybrat variantu bez masa, nebo s masem (večeře jsou vždy vegetariánské). Případné další požadavky na bezlepkovou, bezlaktózovou stravu a jiná dietetická omezení je nutno domlouvat předem!  

Jak se do zařízení dostanete? Autem (GPS 49.8062744N, 15.7315858E) nebo autobusem. Přímo před zařízením je autobusová zastávka (Horní Bradlo, rekr. stř. - spoj z Trhové Kamenice).

Bližší informace ke kurzu týkající se vybavení a cesty zasíláme přihlášeným zhruba 14 dnů před akcí.

Věnujte kurz jako dárek...

Hani a Štěpáne,
skutečnost, že jsem s Vámi strávila již třetí kurz je, myslím, dostatečně výmluvná. I přes tento fakt se ale žádná “nuda” nekonala a kurz byl plný novinek a překvapení ☺️. Je zřejmé, že oba celý rok pilně pracujete na tom, abychom my, absolventi kurzů, od vás dostali co nejkomplexnější informace, jak úzce náš zrak souvisí s fyzickým i mentálním rozpoložením 👀.
Za mě, 5 přínosných a zároveň odpočinkových dní, které ocenily zejména mé oči, páteř a má mysl. Prostředí, to bych nazvala “balzámem na nervy” a skupinka skvělých lidí, kteří se kurzu zúčastnili…. určitě je všechny moc ráda znovu uvidím!
Díky všem a snad příští léto AHOJ!
Dáša