Kurz na obnovu zraku pro pokročilé

Kurz na obnovu zraku pro pokročilé není určen pro nováčky.

Doporučujeme jej pro absolventy, kteří absolvovali náš kurz nejpozději v roce 2015.

Je to z toho důvodu, že každý ročník je bohatší o další poznatky a cvičení a pro dřívější ročníky by bylo novinek příliš mnoho, takže by se mohla vytrácet výhoda kurzu pro pokročilé. Tedy, že budeme především opakovat a ne vše nově vysvětlovat. Základy už máme za sebou. I když určitě budou zařazeny další nové poznatky, které jsme získali. 

Rádi bychom, aby bylo více času si oči pořádně protrénovat a „restartovat,“ prostě se zase poposunout někam dál.

Společně se Štěpánem se na vás těšíme.

 

Jak už víte, budeme hodně venku, i za nepříznivého počasí. Doporučujeme tedy vybavit se dostatečným a hlavně pohodlným oblečením a botami pro pobyt venku v přírodě. Je dobré počítat s deštěm, chladem i plným sluncem. Pohybujeme se pomalou chůzí v nenáročném terénu, procházky jsou v rozsahu do 4 km, spíše méně. Cvičení v chůzi střídáme se zastaveními, kdy cvičíme na místě. Náplň kurzu je velmi rozmanitá, ale vždy zaměřená na práci s očima.

Na kurz nejsou vhodné kontaktní čočky! 

Pokud máte slabší brýle, je dobré si je vzít s sebou na cestu zpět domů  🙂

 

Termín: 2. - 7. července 2021

Na tento termín je NUTNÉ PŘIHLÁSIT SE NEJPOZDĚJI DO 9. června 2021 (z provozních důvodů ubytovacího zařízení).

Celková cena kurzu: 9.800,- Kč

Celková cena kurzu zahrnuje:

  • ubytování a plnou penzi ve výši 4.500,- Kč
  • kurzovné ve výši 5.300,- Kč
  • zdarma pracovní skripta ke kurzu + audionahrávku cvičení na oči

Celková cena kurzu nezahrnuje:

  • dopravu na kurz, ta je individuální
  • příplatek 100,- Kč/den při požadavku veganské, bezlepkové, nebo bezlaktózové stravy, celkem 500,- Kč
  • příplatek 200,- Kč/den v případě ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji,  celkem 1.000,- Kč (pokud kapacita zařízení dovolí)

Bližší informace v přihlášce

 

 

Kurz na obnovu zraku pro pokročilé bude probíhat v místě se specifickou atmosférou, na Farmě Dvorec, kde je klid, krásné výhledy i možnost prohlédnout si zvířátka z farmy.

Ubytováni budeme v příjemných pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ledničku a úložný prostor, k dispozici jsou ručníky a hygienické potřeby. Součástí některých pokojů je také kuchyňka. 

Plná penze je zajištěna formou odlehčené stravy. Můžete si vybrat variantu bez masa, nebo s masem (večeře jsou vždy vegetariánské). Případné další požadavky na bezlepkovou, bezlaktózovou stravu a jiná dietetická omezení je nutno domlouvat předem!  

Jak se do penzionu dostanete? Autem, autobusem i vlakem (do Rokycan, nebo Radnice a tam bychom Vás po předchozí domluvě vyzvedli). 

 

Bližší informace ke kurzu týkající se vybavení a cesty zasíláme přihlášeným zhruba 14 dnů před akcí.

 

Věnujte kurz jako dárek...

Kurzu jsem se jela účastnit s vírou ve zlepšení, ale zároveň kdesi hlouběji smířená s tím, že "už mi stejně není pomoci". A pak jsem zjistila, že není nic, čemu nemůže být napomoženo! Přestože měl každý ze skupiny plné ruce práce sám se sebou, vnímala jsem všechny účastníky jako nesmírnou oporu a jejich energii jako motivaci. Mám pocit, že jsem získala nový a lidštější pohled na svět, na kterém jsem se doteď jen plácala, dívala se kolem sebe přes silné brýle, a neviděla vlastně ale vůbec nic. Takové to pořekadlo, že oči jsou oknem do duše, vážně dává smysl. Nejvíc mě fascinovalo, že se mi zrak vyjasnil během dopoledne posledního dne, těsně před závěrem kurzu. Připadá mi to jako malý (velký) zázrak a ještě teď se divím. Všechno bylo skvělé a všichni by zasloužili vyznamenání. Jsem vděčná za příležitost, která se mi zde naskytla. Tisíceré díky všem.
Anička
Farma Dvorec - pobyty pro oči
Farma Dvorec - pobyty pro oči
Farma Dvorec - pobyty pro oči
Mapa Radnice
Farma Dvorec - pobyty pro oči