základní kurz na obnovu zraku

Základní kurz je 6ti denní (5 nocí). První den začínáme v podvečer, poslední den se končí obědem.

Pracovat budeme ve skupině do 20ti osob. Kurz vedu společně se svým partnerem Štěpánem.

Velkou část dne strávíme venku, i za nepříznivého počasí. Doporučuji vybavit se dostatečným a hlavně pohodlným oblečením a botami pro pobyt venku v přírodě. Je dobré počítat s deštěm, chladem i plným sluncem. Pohybujeme se pomalou chůzí v nenáročném terénu, procházky jsou v rozsahu do 4 km, spíše méně. Cvičení v chůzi střídáme se zastaveními, kdy cvičíme na místě. Náplň kurzu je velmi rozmanitá, ale vždy zaměřená na práci s očima.

Na kurz nejsou vhodné kontaktní čočky! 

Pokud máte slabší brýle, je dobré si je vzít s sebou na cestu zpět domů  🙂

Další informace o kurzu a jak byli lidé s kurzem spokojení najdete na těchto odkazech o kurzuden na kurzu, ohlasy účastníků.

 

Termín: 1. - 6.7.2022   PLNĚ OBSAZENO

                9.-14.9.2022   NOVÝ TERMÍN

Celková cena kurzu: 10.550,- Kč

Celková cena kurzu zahrnuje:

  • kurzovné ve výši 5.300,- Kč
  • ubytování a plnou penzi ve výši 5.250,- Kč
  • zdarma pracovní skripta ke kurzu + audionahrávku cvičení na oči

Celková cena kurzu nezahrnuje:

  • dopravu na kurz, ta je individuální
  • příplatek 200,- Kč/den při požadavku veganské, bezlepkové, nebo bezlaktózové stravy, celkem 1.000,- Kč
  • příplatek 200,- Kč/den v případě ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji,  celkem 1.000,- Kč (pokud kapacita zařízení dovolí)

Bližší informace v přihlášce

 

Kurz bude probíhat v místě se specifickou atmosférou, na Farmě Dvorec, kde je klid, krásné výhledy i možnost prohlédnout si zvířátka z farmy.

Ubytováni budeme v příjemných pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, ledničku a úložný prostor, k dispozici jsou ručníky a hygienické potřeby. Součástí některých pokojů je také kuchyňka. 

Plná penze je zajištěna formou odlehčené stravy. Můžete si vybrat variantu bez masa, nebo s masem (večeře jsou vždy vegetariánské). Případné další požadavky na bezlepkovou, bezlaktózovou stravu a jiná dietetická omezení je nutno domlouvat předem!  

Jak se do penzionu dostanete? Autem, autobusem i vlakem (do Rokycan, nebo Radnice a tam bychom Vás po domluvě vyzvedli). 

 

Bližší informace ke kurzu týkající se vybavení a cesty zasílám přihlášeným zhruba 14 dnů před akcí.

 

Věnujte kurz jako dárek...

Ještě před kurzem pro mě byly dioptrické brýle jedna z top věcí, kterou bych zachránila z hořícího domu - to se změnilo, stejně jako to, že se začínám mít čím dál tím víc ráda bez brýlí. S tím samozřejmě přichází i změna úhlu pohledu na situace v životě.... jde to ruku v ruce. Je to teprve začátek cesty, ale uvěřila jsem tomu, že to může jít i jinak.
Petra
Týden pobytu Cvičení na oči byl pro mě velkým zklidněním a pochopením souvislostí mezi mým uspěchaným způsobem života a stavem očí. Během prvních dvou dnů jsem si až neuvěřitelně uvolnila svaly kolem očí (upřímně jsem netušila, že tam něco takového je....) a ten následný pocit je k nezaplacení. Po pobytu jsem si jela přeměřit oči, levé oko se uzdravilo o 1,5 dioptrie (z původních 11) a pravé o 0,5 dioptrie. A jedu dál, těším se, až si brýle úplně sundám! 🙂 a těším se na další společný týden pro oči!
Verča
Farma Dvorec - pobyty pro oči
Mapa Radnice
Farma Dvorec - pobyty pro oči