On-line konzultace

na téma oči

Potřebujete probrat svou situaci s očima a nemůžete za mnou přijet osobně?

Můžeme se spojit on-line

(aplikace zoom, skype, fb messenger, google meet, jen je třeba si zajistit funkční kameru a mikrofon)

Domluvíme se na přesném čase kdy se spojíme, abychom se mohli společně věnovat Vašemu tématu bez rušení. 

Moc děkuji za konzultace.
I když to ze začátku byl z mé strany spíše kontakt ze zvědavosti, a částečně ze zoufalství, že se mi kazí zrak, musím trochu s překvapením přiznat, že se mi zrak zlepšil.
Drahomíra Š.
Původně jsem chtěla k Hance vyrazit na kurz, ale člověk míní a nařízení vlády mění, takže se s Hankou scházíme už několik měsíců online a cvičíme online. Už mnoho let trávím mnoho hodin denně u počítače a moje oči začínaly být hodně unavené a dokonce mě často bolela hlava, na což jsem dřív vůbec netrpěla. Po hodinách s Hankou začínají být moje oči zase radostnější, uvolněnější, bolesti hlavy zcela zmizely, zlepšilo se mi vidění na blízko a hlavně zase vidím 3D – jinými slovy jsem schopna zase zrakem plně vnímat svět okolo, zatímco předtím pro mne existovala jen ta plochá LED plocha cca 40 centimetrů před mýma očima většinou plná písmenek. 😉

Konzultace s Hankou jsou pro mne vždy radostí, protože to není jen o očích, ale oči jsou mostem k mnoha dalším zásadním tématům. Jsem nadšená z toho, jak se ulevuje mým očím a vlastně celému tělu, ale i z toho, že objevuju spojitosti, které by mě dřív nenapadly. A jsem hlavně ráda, že sama „vidím“, že je možné s očima úspěšně pracovat a měnit je k lepšímu ve věku, když už většina lidí říká: „No jo, nemládnem, a lepší už to nebude.“ Hanka vám dokáže, že je to lež jako věž a lepší to být může!

Velmi taky oceňuju Hančinu schopnost individuálního přístupu ke klientům. Cítím se na své cestě za lepším zrakem maximálně podporovaná a nádherně opečovaná. Pokud máte v sobě jen ždibíček pocitu, že to jde i bez brýlí a že změna je možná, můžu vám Hančiny kurzy a konzultace jen a jen doporučit.
Dana-Sofie Šlancarová, zakladatelka projektu Cyklická žena®www.cyklickazena.cz
 • Poměnka
  Probereme co Vás s očima trápí
  Připravte si poznámky předem, nejlépe mi zkráceně popište svou situaci do formuláře, nebo mailu. Budu se tak moci lépe připravit na rozhovor s Vámi.
 • Poměnka
  Nastíníme základní možnosti a postupy, které Vám můžou ve Vaší situaci pomoci
  V rámci možností on-line komunikace Vás naučím základní postupy vhodné pro regeneraci funkce očí a jejich relaxaci. Můžeme si popovídat o psychických příčinách, které jsou v pozadí, možnostech ve výživě a dalších souvisejících tématech.
 • Poměnka
  Společně sestavíme plán dle Vašich časových možností
  Je třeba si uvědomit, že bez Vašeho času a ochoty dělat změny se nikam nedostanete. Je čas vzít zodpovědnost za své zdraví do svých rukou.
 • Poměnka
  Zapracujeme na Vaší motivaci
  Důležité je vědět "PROČ" to všechno děláte a "ČEHO" chcete dosáhnout. Protože vidina toho, čeho chcete dosáhnout, Vám pomůže pokračovat a vydržet na vytyčené cestě.

Věnujte konzultaci jako dárek...

Doba trvání konzultace max 60 minut                           700,- Kč

Doba trvání konzultace max 90 minut                         1.000,- Kč

Platba za konzultaci předem, platební údaje Vám zašlu jakmile se domluvíme na konkrétním termínu. Pouze po zaplacení dané částky Vám můžu domluvený termín garantovat.

Stornovací podmínky

 

Zaujal Vás tento způsob spolupráce a máte zájem "popovídat si" o svých očích?

Ozvěte se mi na tel. 606 792 432 nebo mail hancesty@seznam.cz a domluvíme se,

nebo mi napište vzkaz do formuláře a já se Vám ozvu co nejdřív to půjde

(nejpozději do 2 dnů, pokud ne, tak se mi připomeňte, asi se to někde zadrhlo)

Mám zájem o on-line konzultaci v délce trvání*
Potřebuji vystavit fakturu
Abych Vám mohla odpovědět, potřebuji Vaše osobní údaje. Budu je zpracovávat já sama (Hana Vynohradnyková, IČO 74640372) na základě Vašeho souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém mém zaslaném mailu. Nebojte se, Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy, více v Zásadách zpracování osobních údajů. Souhlasím s obchodními podmínkami