Ohlasy účastníků Kurzu III.

Když jsem byl vybrán do kurzu, nevěděl jsem jestli mám mít radost nebo ne. Jít do neznáma není pro mě úplně ten pravý šálek kávy. Po absolvování pěti víkendů jsem rád a vděčen Hance a Štěpánovi za možnost pokračovat následujícím kurzem.

Uvědomil jsem si, že v dnešní hektické době, (podnikám) je to pro mě jedinečný způsob, jak si zacvičit, zamyslet se a zároveň odpočinout v krásném prostředí mezi úžasnými lidmi.
Mít možnost zamyslet se nad svým životem, ať už zpětně nebo do budoucna, je pro mě největším přínosem.
Díky novým informacím z kurzu a životním zkušenostem ostatních, mi začalo vše do sebe zapadat.

Milá Hanko a Štěpáne, děkuji vám za svůj posun.🙂
Marek
Na začátku byl Kurz III. pro mě velkou výzvou. Na konci to bylo nezapomenutelné dobrodružství, které mi otevřelo oči. Kurz mi dodal odvahu otevřít se novým přátelstvím, vedl mě k objevování svého já, k schopnosti lépe porozumět sama sobě a svým nejbližším. Dobrodružství, které mi poskytlo nový pohled na vlastní život.

Každé naše setkání bylo nabité nejen novými informacemi, ale především velmi přátelskou, vlastně rodinou atmosférou, která nám umožnila bez obav a zábran sdílet s ostatními účastníky své pocity, zážitky, dojmy. Pro naše setkání Hanka a Štěpán vybírali krásná a energeticky silná místa s nádhernou přírodou, na která se budu v budoucnu ráda vracet. Ale i s láskou a pokorou připravili program, který nenásilnou formou otevíral i témata, která jsme z jakékoliv důvodu odmítali slyšet či vidět.

Tento kurz nebyl jen o poskytování cenných znalostí a vlastních zkušeností, ale o hlubokém osobním objevování pod vedením laskavých průvodců, kteří mi byli na mé cestě k vnitřnímu poznání nejen učiteli, ale stali se mými skutečnými přáteli.

Pokud hledáte inspiraci, výzvy, toužíte po hlubším poznání a pochopení sebe sama, ale chybí vám odvaha a potřebujete podporu na své cestě, pak je tento kurz právě pro vás a opravdu ze srdce ho doporučuji.

Děkuji Hance a Štěpánovi i ostatním účastníkům kurzu za jejich úžasnou podporu a přínos. Všichni jste byli úžasní.

P.S. Jdi do toho s otevřeným srdcem a očima.
Petra
Kurz číslo tři vlastně ani kurzem není.. i když jsem se na něm naučila spoustu nového. Hanka se Štěpánem totiž nejsou učitelé, ale laskaví průvodci, kteří s profesionalitou a pokorou sobě vlastní, nás účastníky provázeli na naší cestě k nám samotným.

Kurz není jednoduchý - ukáže Vám to, co jste vidět nechtěli a otevře to, co jste otvírat odmítli .

Vůbec ale svého přihlášení nelituji, naopak.
Jsem bohatší o nové vědomosti, nové přátele, nový pohled na staré záležitosti,
o schopnost porozumět sobě samé i svým nejbližším.

Doporučuji z celého srdce.
Iva
Všechna setkání probíhala ve velmi přátelské atmosféře, takže jsem zřejmě získala do života nové přátele.
Organizátoři, Hanka se Štěpánem, si opravdu dali práci s výběrem krásných a zajímavých míst, vhodných k našim setkáním.
Na mnohých těchto místech je nejen nádherná příroda, ale jsou i energeticky silná, takže se na ně budu s radostí vracet.

Některé postřehy, které jsem se na kurzu dozvěděla, byly pro mne již známé, ale to souvisí s individuálním nastavením každého účastníka. Jiné byly pro mne nové a budou mou inspirací při práci na mém dalším rozvoji. Celkově mohu jen chválit.

Naše setkání byla pečlivě připravená tak, aby zapůsobila na všechny složky lidského jedince.
Přitom vše probíhá nenásilnou vstřícnou formou, nikdo nemusí mít pocit, že je do něčeho nucen,
a každý může vyjádřit bez zábran, co zrovna cítí.

Přeji budoucím účastníkům, aby to byli zrovna oni, kdo budou vybráni. Stojí to za to!!
Dáša
Krásný den Hani a Štěpáne. Kurz vřele doporučuji člověku, který chce na sobě pracovat a dozvědět se spoustu zajímavých informací o různých věcech, ale hlavně o sobě. Máte šanci nahlédnout do svého nitra a zamyslet se,
pokojně a v „rodinnému kruhu“ si o spoustě témat otevřeně promluvit s jinými lidmi.

Náš kurz se vyvedl. Bylo povznášející zjistit, že na vše není člověk sám, že i jiní skvělí člobrdové, kteří na začátku byli cizinci, vám mohou pomoci v sebepoznání, třeba jenom tím, že vám ukážou, jak jste vnímáni navenek
a je zajímavé vidět jak vaši „přátelé“ rostou, a hlavně že máte moc změnit a ovlivnit svůj život i cizí život k lepšímu.

Stala se z nás malá, zato skvělá rodinka. Jsem moc rád, že jsem měl možnost se kurzu zúčastnit.

Děkuji Hance a Štěpánovi, byli jako vždy úžasní, ale My jsme byli skvělí 😊

Ps: Jdi do toho, zjistíš, že jsi skvělý i ty, když budeš dávat, nevěřil bys kolik dostaneš.
Reykjavík, Váš zpravodaj Viki