Přihláška na Kurz ll.

Závazně se přihlašuji na Kurz ll.

 • Termín Kurzu ll.: 19.-24.7.2024
 • Trvání kurzu je 6 dnů (5 nocí)
  Kurz je pobytový. Začínáme první den v podvečer a končíme poslední den po obědě.
 • Kurz probíhá ve Vzdělávacím a meditačním centru Oáza Srdce
  Vršov - Horní Bradlo (okres Chrudim, Pardubický kraj)
 • Cena kurzu: 13.200,- Kč
  Cena kurzu zahrnuje ubytování, plnou penzi a příspěvek na pronájem pracovní místnosti - celkem 7.250,- Kč a kurzovné ve výši 5.950,- Kč.

  Cena kurzovného je konečná.
  Cena za ubytování a plnou penzi může být navýšena z důvodu ekonomické situace v našem státě (ubytovatel vychází z předpokladu současné situace, je možné, že bude muset zareagovat na aktuální situaci v příštím roce). Byli byste včas informováni.

  Přihlášení, kteří zálohu zaplatí do 31.12.2023, získají slevu 500,- Kč z ceny kurzovného.

  Při požadavku ubytování jedné osoby ve vícelůžkovém pokoji je přirážka k ceně 500,- Kč/noc (celkem 2.500,- Kč; pokud kapacita zařízení dovolí), požadavek uveďte ve vzkazu v přihlášce.

  V případě, že nemáte zájem o ubytování, ale pouze o stravování, domluvíme se na konkrétní ceně pro Vás, kontaktujte mě.
 • Stravování - plná penze
  Plná penze je ve formě odlehčené stravy. Můžete si vybrat variantu bez masa, nebo s masem.

  Bezlepková, bezlaktózová, veganská i vitariánská strava jsou bez příplatku, při volbě bezlepkové stravy je třeba přivézt si vlastní pečivo.
  Svou volbu upřesněte výběrem v přihlášce.

  Případná další dietetická omezení je nutno domlouvat předem!
  Pokud nemáte zájem o plnou penzi, kontaktujte mě.
 • Zaplacením nevratné zálohy 5.000,- Kč máte garantováno místo na kurzu ve Vámi vybraném termínu
  Po obdržení Vaší přihlášky Vám nejdéle do 2 dnů odešlu na uvedenou mailovou adresu informační mail s údaji potřebnými k platbě. Nevratnou zálohu 5.000,- Kč za osobu je třeba odeslat obratem (při přihlášení více osob lze poslat jednou platbou, uveďte v přihlášce ve vzkazu).
  Bez zaplacené zálohy Vám nemůžu místo na kurzu garantovat.

  Zaplacením zálohy do 31.12.2023 získáváte slevu 500,- Kč z ceny kurzovného, které bude odečtena z doplatku.
 • Účast na kurzu je podmíněna zaplacením doplatku 8.200,- Kč
  Doplatek za kurz je třeba zaplatit tak, aby částka byla připsána na účet nejpozději 30.5.2024 pod stejným variabilním symbolem jako záloha (opět může být společná platba). Pokud doplatek nebude uhrazen, stáváte se náhradníkem a o místo na kurzu můžete přijít. V případě, že se přihlašujete na kurz po tomto datu, je třeba zaplatit již celou částku.

  Pokud jste se přihlásili na kurz a zaplatili zálohu do 31.12.2023, výše doplatku je snížena o slevu 500,- Kč, doplatek je pak ve výši 7.700,- Kč.

  Pokud by akce byla zrušena na základě nařízení v souvislosti s covid situací, vrátím Vám celou zaplacenou částku.
 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným akutním onemocněním, ani že jsem minimálně v posledních třech měsících nepodstoupil/a a před konáním kurzu nepodstoupím žádnou operativní léčbu. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za své zdraví, rozhodnutí a činy, a také, že účast na kurzu nenahrazuje lékařskou péči. Má účast pramení z mého svobodného rozhodnutí a odpovědnosti.

 Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami přihlašování i s pravidly stornování pobytu na kurzu, které si   můžete přečíst na tomto odkazu 

 

Teď, prosím, pečlivě vyplňte přihlašovací údaje 

Každý přihlášený musí mít vyplněnou svou vlastní přihlášku. Platba může být společná.

Zjistěte si, jestli Vám Váš zaměstanavatel přispěje na ozdravný pobyt, ráda pro něj vystavím fakturu.

Plná penze*
Potřebuji vystavit fakturu
Abych Vám mohla rezervovat místo na Vámi vybraném kurzu, potřebuji Vaše osobní údaje. Budu je zpracovávat já sama (Hana Vynohradnyková, IČO 74640372) na základě Vašeho souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Odkliknutím tlačítka "odesílám svou závaznou přihlášku" souhlasíte s pravidly pro přihlášení na kurz, které jsou uvedeny v informacích o kurzu. Abyste místo na kurzu měli jisté, je zapotřebí zaplatit zálohu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém mém zaslaném mailu. Nebojte se, Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy, více v Zásadách zpracování osobních údajů. Souhlasím s obchodními podmínkami

Děkuji Vám za vyplnění přihlášky. 

Máte problém s přihlášením? Ozvěte se mi, prosím...

...napište mi na e-mail (hancesty@seznam.cz) nebo zavolejte (606 792 432).