Přihláška na základní kurz na obnovu zraku

Závazně se přihlašuji na základní kurz na obnovu zraku

 • Termín základního kurzu na obnovu zraku
  24. - 29. července / 29. srpna - 3. září 2020 - OBA KURZY JIŽ PROBĚHLY
 • Trvání kurzu je 6 dnů (5 nocí)
  Kurz je pobytový. Začínáme první den v podvečer a končíme poslední den po obědě.
 • Kurz probíhá v penzinu Farma Dvorec
  Radnice (okres Rokycany, Plzeňský kraj)
 • Cena kurzu: 9.800,- Kč
  Cena kurzu zahrnuje ubytování a plnou penzi ve výši 4.500,- Kč a kurzovné ve výši 5.300,- Kč. Při požadavku ubytování jedné osoby ve vícelůžkovém pokoji je přirážka k ceně 200,- Kč/den (celkem 1.000,- Kč), požadavek uveďte ve vzkazu v přihlášce.
 • Stravování - plná penze
  Plná penze je ve formě odlehčené stravy. Můžete si vybrat variantu bez masa, nebo s masem (večeře jsou vždy vegetariánské). Případná další dietetická omezení je nutno domlouvat předem! Chcete-li veganskou, bezlepkovou, nebo bezlaktózovou stravu, pak počítejte s příplatkem 100,- Kč/den (stejný příplatek je i za kombinaci, např. bezlepek+bezlaktóza; celkem 500,- Kč). Požadavek je třeba upřesnit v přihlášce.
 • Zaplacením nevratné zálohy 2.500,- Kč máte garantováno místo na kurzu ve Vámi vybraném termínu
  Po obdržení Vaší přihlášky Vám nejdéle do 2 dnů odešlu na uvedenou mailovou adresu informační mail s údaji potřebnými k platbě. Nevratnou zálohu 2.500,- Kč za osobu je třeba odeslat obratem (při přihlášení více osob lze poslat jednou platbou, uveďte v přihlášce ve vzkazu). Tím máte místo na kurzu garantováno. Účast na kurzu je podmíněna zaplacením doplatku 7.300,- Kč. Doplatek za kurz je třeba zaplatit tak, aby částka byla připsána na účet nejpozději 3. června/9. července 2020 (opět může být společná platba). Pokud doplatek nebude uhrazen, stáváte se náhradníkem a o místo na kurzu můžete přijít. V případě, že se přihlašujete na kurz po tomto datu, je třeba zaplatit již celou částku.

 Odesláním přihlášky souhlasíte s podmínkami přihlašování i s pravidly stornování pobytu na kurzu, které si   můžete přečíst na tomto odkazu 

 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným akutním onemocněním, ani že jsem minimálně v posledních třech měsících nepodstoupil/a a před konáním kurzu nepodstoupím žádnou operativní léčbu. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za své zdraví, rozhodnutí a činy, a také, že účast na kurzu nenahrazuje lékařskou péči. Má účast pramení z mého svobodného rozhodnutí a odpovědnosti.

 

Teď, prosím, pečlivě vyplňte přihlašovací údaje a pro přihlášení klikněte na tlačítko "závazně se přihlašuji"

Do Vašeho mailu pak přijde z mé adresy hancesty@seznam.cz potvrzovací zpráva (v rámci GDPR),

kterou je třeba potvrditPokud tak neuděláte, přihláška se ke mně nedostane!

Každý přihlášený musí mít vyplněnou svou vlastní přihlášku. Platba může být společná.

Zjistěte si, jestli Vám Váš zaměstanavatel přispěje na ozdravný pobyt, ráda pro něj vystavím fakturu.

Termín kurzu na oči pro začátečníky
Plná penze*
Abych Vám mohla rezervovat místo na Vámi vybraném kurzu, potřebuji Vaše osobní údaje. Budu je zpracovávat já sama (Hana Vynohradnyková, IČO 74640372) na základě Vašeho souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Odkliknutím tlačítka "chci se přihlásit" souhlasíte s pravidly pro přihlášení na kurz, které jsou uvedeny v informacích o kurzu. Abyste místo na kurzu měli jisté, je zapotřebí zaplatit zálohu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém mém zaslaném mailu. Nebojte se, Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy: Zásady zpracování osobních údajů

Děkuji Vám za vyplnění přihlášky. Teď ještě potvrdit svůj souhlas v mailu, který by měl každou chvilkou dorazit do Vaší mailové schránky. Jinak by se přihláška ke mně nedostala.

Pokud mail nepřichází, podívejte se i do hromadné pošty, nebo spamů. Pak stačí mail přesunout do doručené pošty a už byste jej neměli přehlédnout.

Těším se na viděnou 🙂

Máte problém s přihlášením? Ozvěte se mi, prosím...

...napište mi na e-mail (hancesty@seznam.cz) nebo zavolejte (606 792 432).