Kurz lll.

Kurz III. je seberozvojový a sebepoznávací, je organizován jinak, než naše běžné kurzy.

Je hodně rozmanitý a vedený v duchu úzkých souvislostí oči - tělo - mysl. Hlouběji se budeme zabývat psychosomatickými souvislostmi, které nám brání v postupu ke zlepšení.

V povídání navážeme na pro Tebe známá témata TĚLO - PSYCHO - SOCIO - SPIRIT - ENERGY, kdy se budeme nořit do dalších vrstev souvislostí s očima.

Už víš, že když pracuješ na zlepšení stavu svých očí, nelze to oddělit od všeho ostatního ve Tvém životě. Naopak, pouze přijetím změn na všech úrovních se dostaneš dál. S podporou se to daří vždy lépe.

Proto nám jde o pravidelná setkávání ve skupině, kde si můžeme vytvořit bezpečné prostředí. Tím, že se budeme setkávat ve stále stejném složení a více se poznávat, vytvoříme si tím prostor k otevřenému popovídání, diskuzi, větší důvěře a tím i možnosti k otevření témat, která se neotevírají snadno v méně bezpečném prostředí. Sami sebe budeme lépe poznávat.

Tak budeme moci společně dál pokračovat s prací pro své oči a tělo a přitom se hlouběji zabývat vším, co nám v postupu brání. Budeme vás provázet my, ale průvodci si budete i navzájem, protože si vzájemně můžete poskytnout náhledy na situace, které vás tíží, jen z jiného úhlu pohledu.

Pravidelnou součástí programu je ranní protažení - komplex na páteř a klouby - a také dostatek času na protažení a aktivaci očí. Na každém víkendu se pak věnujeme jinému tématu v rámci osy tělo-psycho-socio-spirit-energy a příslušně zařazujeme i další praktická cvičení související s aktuálním tématem

Kurz III. je roční kurz. 

Jeho obsahem je 6 prodloužených víkendů (začátek čtvrtek v podvečer, konec neděle obědem), které na sebe obsahově navazují. Konkrétní termíny aktuálně domlouváme s vybranou skupinou.

Společně vytvoříme uzavřenou skupinu v maximálním počtu 8-10 osob osob (včetně nás dvou), která se bude pravidelně setkávat. Ten, kdo se k účasti rozhodne, se zavazuje účastnit se všech setkání v celém běhu kurzu. Jde o to, že v tak malé skupině nepřítomnost kteréhokoli účastníka ovlivní všechny ostatní. Zároveň nepřítomný účastník  přijde o potřebné informace a dovednosti. Aby vše klapalo jak má, společně uzavřeme nepsanou dohodu, která dá hranice našim setkáním.

Na místech setkávání se také domluvíme společně s celou skupinou. Možností je víc - můžeme se setkávat v Praze, ale i na místech, kde budeme mít blíž do přírody. Po zkušenostech s prvním ročníkem Kurzu III. pobyt v přírodě preferujeme, je to bonus navíc. Můžeme se potkávat na stejném místě, nebo pokaždé jinde. Máš zájem? Přemýšlej, kde by se Ti líbilo se setkávat...

To, co předpokládáme u Tebe, je ochota k otevřenosti, sdílení, vzájemné spolupráci, podpoře, ale také důvěře a respektu jeden ke druhému. Atmosféra bude mnohem důvěrnější než na našich běžných kurzech, ale věříme, že se v ní budeš cítit bezpečně. Jak to vnímali ti, co už první ročník tohoto kurzu mají za sebou, si můžeš přečíst tady

Tohoto kurzu se může zúčastnit pouze absolvent/ka našeho kurzu na oči. Výběr skupiny ze zájemců o tento kurz je plně na nás. Vzhledem k velmi malému počtu osob v kurzu nám záleží, aby se skupina co nejvíce sladila a mohla mít pro všechny co největší přínos.

Cena ročního kurzu/6 setkání je 25.000,- Kč

Nejpozději 30 dnů před zahájením kurzu je třeba zaplatit nevratnou zálohu 13.000,- Kč, která je potvrzením Tvého rozhodnutí, že svou účast v celém běhu kurzu myslíš opravdu vážně.

Před každým prodlouženým víkendem bude třeba nejpozději 14 dnů před jeho zahájením zaslat doplatek 2.000,- Kč.

Cena nezahrnuje případné ubytování, stravování a dopravu na kurz.

Pokud o tomto kurzu uvažuješ, vyplň formulář a dostaneš se do užšího výběru pro rok 2024. 

Čas máš do 15. listopadu 2023, pak bude přihlašování ukončeno a konečné rozhodnutí se dozvíš nejpozději 20.listopadu.

Potvrdím Ti, že nezávazná přihláška ke mně dorazila nejpozději do 2 dnů.

Abych Tě mohla zařadit do užšího výběru pro Kurz III., potřebuji Tvé osobní údaje. Budu je zpracovávat já sama (Hana Vynohradnyková, IČO 74640372) na základě Tvého souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.
Svůj souhlas můžeš kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém mém zaslaném mailu. Neboj se, Tvé osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Tvého souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy, více v Zásadách zpracování osobních údajů.

Odkliknutím tlačítka "mám vážný zájem o účast v Kurzu III." souhlasíš s pravidly pro přihlášení na tento kurz, které jsou o něm uvedeny v informacích na webu www.cviceninaoci.cz.
Odesláním formuláře potvrzuješ, že jsi se v minulosti zúčastnil/a minimálně jednoho kurzu na oči, které organizuje pořadatel.
Souhlasíš s obchodními podmínkami

Děkuji Ti za vyplnění formuláře. 

Máš s vyplněním nebo odesláním nějaký problém? Ozvi se mi, prosím...

...napiš mi na e-mail (hancesty@seznam.cz) nebo zavolej (606 792 432).

Těšíme se, že se s některými z vás budeme setkávat pravidelně.

Setkávání vnímáme jako vzájemnou podporu pro osobní růst a rozvoj v bezpečném prostředí.